HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

05 MAYIS 1998 TARİHİNDE İSTANBUL'UN KARAKÖY SEMTİNDE KÜÇÜK VE MÜTEVAZİ BİR DÜKKANDA İŞ HAYATINA BAŞLAYAN FİRMAMIZ BUGÜN SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN VANA TEDARİKÇİLERİNDEN BİRİ HALİNE GELMİŞ BULUNUYOR. BİRÇOK YERLİ VANA FİRMASININ BAYİLİKİLERİNİN YANISIRA, İSVEÇ, ALMANYA, İSPANYA, JAPONYA, ÇİN, TAIWAN, GÜNEY KORE MENŞELİ FARKLI FİRMALARDAN DA TEMSİLCİLİKLERİMİZ BULUNMAKTADIR. BUNLARA İLAVE OLARAK KENDİ İMKANLARIMIZLA ÇEŞİTLİ ÖZEL İMALATLAR DA YAPABİLMEKTEYİZ. MÜŞTERİLERİMİZİN HER TÜRLÜ VANA İHTİYACINI EN HIZLI ŞEKİLDE, UYGUN FİYATLA VE YETERLİ KALİTEYLE TEDARİK ETME GAYRETİNDEYİZ.

SATIŞ ÖNCESİ DESTEK


ARADIĞINIZ ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİNİ İNTERNET SİTEMİZDEN GÖREBİLİR AYRICA TECRÜBELİ PERSONELİMİZDEN DE DESTEK ALABİLİRSİNİZ. DENİZCİLİK SEKTÖRÜ İÇİN SATIŞINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLERİN BÜYÜK KISMI DNV, LRS, BV, ABS, TL TARAFIDAN SERTİFİKALIDIR. KARASAL SEKTÖR İÇİN SATIŞINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER İSE CE İŞARETİNE SAHİPTİR.

SATIŞ SONRASI DESTEK


SATIŞI YAPILAN TÜM ÜRÜNLER İMALAT HATALARINA KARŞI, SATIŞ TARİHİNDEN İTİBAREN 18 AY, MONTAJ TARİHİNDEN İTİBAREN 12 AY ( HANGİSİ ÖNCE BİTERSE ) GARANTİLİDİR. İMALAT HATASINDAN KAYNAKLANAN HATALI ÜRÜNLER BEDELSİZ OLARAK YENİSİ İLE DEĞİŞTİRİLİR. FİRMAMIZ KULLANIMIŞ VE 2.EL ÜRÜN SATIŞI YAPMAMAKTADIR.

satış destek